KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2018 STUDIO KSKLT Privacy
co - sponsors

PLOEGFOTO & SPELERS

2018 - 2019

Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline

Please Install The Flash Player

U12 Interprovinciaal 12I1 TRAINER: Danny Bertels Gsm: Email: AFGEV:
Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019
Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
U 12 Interprovinciaal 12I2 TRAINER: Loic Van Camberg Gsm: Email: AFGEV:
12I1 01-09-2018 10:00 VV.Thes Sport Tessenderlo A K.SK.L.Ternat A 12I1 08-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A V.V. Zepperen-Brustem A 12I1 15-09-2018 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A 12I1 22-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A FC.Landen A 12I1 29-09-2018 12:30 Eendracht Maasmechelen A K.SK.L.Ternat A 12I1 06-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Lyra-Lierse Berlaar A 12I1 13-10-2018 10:00 Bilzerse Waltwilder VV. A K.SK.L.Ternat A 12I1 20-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A VV.Thes Sport Tessenderlo A 12I1 28-10-2018 10:00 V.V. Zepperen-Brustem A K.SK.L.Ternat A 12I1 03-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A 12I1 10-11-2018 10:00 FC.Landen A K.SK.L.Ternat A 12I1 17-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Eendracht Maasmechelen A 12I1 24-11-2018 12:00 Lyra-Lierse Berlaar A K.SK.L.Ternat A 12I1 01-12-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Bilzerse Waltwilder VV. A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
12I2 01-09-2018 10:00 VV.Thes Sport Tessenderlo B K.SK.L.Ternat B 12I2 08-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B V.V. Zepperen-Brustem B 12I2 15-09-2018 10:00 K.SV.Bornem B K.SK.L.Ternat B 12I2 22-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B FC.Landen B 12I2 29-09-2018 12:30 Eendracht Maasmechelen B K.SK.L.Ternat B 12I2 06-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B Lyra-Lierse Berlaar B 12I2 13-10-2018 10:00 Bilzerse Waltwilder VV. B K.SK.L.Ternat B 12I2 20-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B VV.Thes Sport Tessenderlo B 12I2 28-10-2018 10:00 V.V. Zepperen-Brustem B K.SK.L.Ternat B 12I2 03-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B K.SV.Bornem B 12I2 10-11-2018 10:00 FC.Landen B K.SK.L.Ternat B 12I2 17-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B Eendracht Maasmechelen B 12I2 24-11-2018 12:00 Lyra-Lierse Berlaar B K.SK.L.Ternat B 12I2 01-12-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B Bilzerse Waltwilder VV. B
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploegen FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
KSKL TERNAT
officiele website 2e provinciale B
© copyright 2010 - 2017 STUDIO KSKLT
co - sponsors
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
U12 Interprovinciaal 12I1 TRAINER: Danny Bertels Gsm: Email: AFGEV: ********************* Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 ********************* Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
12I1 01-09-2018 10:00 VV.Thes Sport Tessenderlo A K.SK.L.Ternat A 12I1 08-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A V.V. Zepperen-Brustem A 12I1 15-09-2018 10:00 K.SV.Bornem A K.SK.L.Ternat A 12I1 22-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A FC.Landen A 12I1 29-09-2018 12:30 Eendracht Maasmechelen A K.SK.L.Ternat A 12I1 06-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Lyra-Lierse Berlaar A 12I1 13-10-2018 10:00 Bilzerse Waltwilder VV. A K.SK.L.Ternat A 12I1 20-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A VV.Thes Sport Tessenderlo A 12I1 28-10-2018 10:00 V.V. Zepperen-Brustem A K.SK.L.Ternat A 12I1 03-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A K.SV.Bornem A 12I1 10-11-2018 10:00 FC.Landen A K.SK.L.Ternat A 12I1 17-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Eendracht Maasmechelen A 12I1 24-11-2018 12:00 Lyra-Lierse Berlaar A K.SK.L.Ternat A 12I1 01-12-2018 10:00 K.SK.L.Ternat A Bilzerse Waltwilder VV. A
LEGENDE PP = uitgesteld F1 = forfait 1 ploeg ST = stopgezet FI = forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg AMC = algemeen forfait F2 = forfait 2 ploege FF = forfait voor ontbekende identiteitskaart 2 ploegen kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
12 Interprovinciaal 12I2 TRAINER: Loic Van Camberg Gsm: Email: AFGEV: ********************* Training Lombeek Maandag 18 uur tot 19:30 uur Woensdag 18 uur tot 19:30 uur Vrijdag 18 uur tot 19:30 uur schema 2018 - 2019 ********************* Thuiswedstrijd Campus Lombeek Zaterdag aanvang 10:00 uur socceronline
12I2 01-09-2018 10:00 VV.Thes Sport Tessenderlo B K.SK.L.Ternat B 12I2 08-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B V.V. Zepperen-Brustem B 12I2 15-09-2018 10:00 K.SV.Bornem B K.SK.L.Ternat B 12I2 22-09-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B FC.Landen B 12I2 29-09-2018 12:30 Eendracht Maasmechelen B K.SK.L.Ternat B 12I2 06-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B Lyra-Lierse Berlaar B 12I2 13-10-2018 10:00 Bilzerse Waltwilder VV. B K.SK.L.Ternat B 12I2 20-10-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B VV.Thes Sport Tessenderlo B 12I2 28-10-2018 10:00 V.V. Zepperen-Brustem B K.SK.L.Ternat B 12I2 03-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B K.SV.Bornem B 12I2 10-11-2018 10:00 FC.Landen B K.SK.L.Ternat B 12I2 17-11-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B Eendracht Maasmechelen B 12I2 24-11-2018 12:00 Lyra-Lierse Berlaar B K.SK.L.Ternat B 12I2 01-12-2018 10:00 K.SK.L.Ternat B Bilzerse Waltwilder VV. B