COPYRIGHT 2010 - 2014  STUDIO KSKL                                                   
HOME INFO A PLOEG ZAT.RES.AMATEURS E SPONSORS HISTORIEK KSKL JEUGD REGLEMENT CLUBNIEUWS archief LINKS CONTACT
Deze kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
Weer Ternat
© meteoservices.be
KSKL TERNAT1 Provinciale Brabant
resolution 1280x1024
30/08/2014 19:30 HO.Bierbeek A Crossing Schaerbeek A 1 3 30/08/2014 19:30 Racing Jet Wavre A VV.Houtem 1 1 31/08/2014 15:00 BX.Brussels U.Lovenjoel 1 1 31/08/2014 15:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A KSK.Halle A 1 2 31/08/2014 15:00 ROFC.Stockel A KFC.Strombeek 4 2 31/08/2014 15:00 KFC.Eppegem A FC.Merchtem 2000 1 1 31/08/2014 15:00 KSKL.Ternat KAC.Betekom A 1 1 31/08/2014 15:00 VK.Liedekerke A FC.Averbode-Okselaar 0 2 06/09/2014 19:30 VV.Houtem KFC.Eppegem A 1 4 06/09/2014 20:00 FC.Merchtem 2000 BX.Brussels 1 0 07/09/2014 15:00 U.Lovenjoel KSKL.Ternat 1 0 07/09/2014 15:00 ROFC.Stockel A HO.Bierbeek A 0 2 07/09/2014 15:00 FC.Averbode-Okselaar Racing Jet Wavre A 0 0 07/09/2014 15:00 KSK.Halle A VK.Liedekerke A 1 1 07/09/2014 15:00 Crossing Schaerbeek A KFC.Rhodienne-De Hoek A 0 1 07/09/2014 15:00 KFC.Strombeek KAC.Betekom A 2 4 13/09/2014 19:30 Racing Jet Wavre A KSK.Halle A 2 0 13/09/2014 19:30 KAC.Betekom A U.Lovenjoel 1 1 13/09/2014 19:30 HO.Bierbeek A KFC.Strombeek 2 2 14/09/2014 15:00 KSKL.Ternat FC.Merchtem 2000 1 0 14/09/2014 15:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A ROFC.Stockel A 1 4 14/09/2014 15:00 BX.Brussels VV.Houtem 3 0 14/09/2014 15:00 VK.Liedekerke A Crossing Schaerbeek A 1 4 14/09/2014 15:00 KFC.Eppegem A FC.Averbode-Okselaar 1 1 20/09/2014 19:30 VV.Houtem KSKL.Ternat 1 1 20/09/2014 19:30 HO.Bierbeek A KFC.Rhodienne-De Hoek A 4 0 20/09/2014 20:00 FC.Merchtem 2000 KAC.Betekom A 1 2 21/09/2014 15:00 Crossing Schaerbeek A Racing Jet Wavre A 3 0 21/09/2014 15:00 KSK.Halle A KFC.Eppegem A 1 0 21/09/2014 15:00 FC.Averbode-Okselaar BX.Brussels 1 2 21/09/2014 15:00 KFC.Strombeek U.Lovenjoel 1 0 21/09/2014 15:00 ROFC.Stockel A VK.Liedekerke A pp 27/09/2014 19:30 KAC.Betekom A VV.Houtem 4 0 27/09/2014 19:30 Racing Jet Wavre A ROFC.Stockel A 1 3 28/09/2014 15:00 BX.Brussels KSK.Halle A 0 0 28/09/2014 15:00 KSKL.Ternat FC.Averbode-Okselaar 0 0 28/09/2014 15:00 KFC.Eppegem A Crossing Schaerbeek A 2 2 28/09/2014 15:00 U.Lovenjoel FC.Merchtem 2000 1 1 28/09/2014 15:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A KFC.Strombeek 0 1 28/09/2014 15:00 VK.Liedekerke A HO.Bierbeek A 4 2 04/10/2014 19:30 VV.Houtem U.Lovenjoel 04/10/2014 19:30 HO.Bierbeek A Racing Jet Wavre A 05/10/2014 15:00 FC.Averbode-Okselaar KAC.Betekom A 05/10/2014 15:00 KFC.Strombeek FC.Merchtem 2000 05/10/2014 15:00 ROFC.Stockel A KFC.Eppegem A 05/10/2014 15:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A VK.Liedekerke A 05/10/2014 15:00 Crossing Schaerbeek A BX.Brussels 05/10/2014 15:00 KSK.Halle A KSKL.Ternat 11/10/2014 19:30 Racing Jet Wavre A KFC.Rhodienne-De Hoek A 11/10/2014 19:30 KAC.Betekom A KSK.Halle A 11/10/2014 20:00 FC.Merchtem 2000 VV.Houtem 12/10/2014 15:00 KFC.Eppegem A HO.Bierbeek A 12/10/2014 15:00 U.Lovenjoel FC.Averbode-Okselaar 12/10/2014 15:00 VK.Liedekerke A KFC.Strombeek 12/10/2014 15:00 KSKL.Ternat Crossing Schaerbeek A 12/10/2014 15:00 BX.Brussels ROFC.Stockel A 18/10/2014 19:30 HO.Bierbeek A BX.Brussels 19/10/2014 15:00 KSK.Halle A U.Lovenjoel 19/10/2014 15:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A KFC.Eppegem A 19/10/2014 15:00 VK.Liedekerke A Racing Jet Wavre A 19/10/2014 15:00 FC.Averbode-Okselaar FC.Merchtem 2000 19/10/2014 15:00 Crossing Schaerbeek A KAC.Betekom A 19/10/2014 15:00 ROFC.Stockel A KSKL.Ternat 19/10/2014 15:00 KFC.Strombeek VV.Houtem 25/10/2014 19:30 VV.Houtem FC.Averbode-Okselaar 25/10/2014 19:30 Racing Jet Wavre A KFC.Strombeek 25/10/2014 19:30 KAC.Betekom A ROFC.Stockel A 25/10/2014 20:00 FC.Merchtem 2000 KSK.Halle A 26/10/2014 15:00 U.Lovenjoel Crossing Schaerbeek A 26/10/2014 15:00 KFC.Eppegem A VK.Liedekerke A 26/10/2014 15:00 BX.Brussels KFC.Rhodienne-De Hoek A 26/10/2014 15:00 KSKL.Ternat HO.Bierbeek A 01/11/2014 19:30 KAC.Betekom A BX.Brussels 01/11/2014 19:30 VV.Houtem VK.Liedekerke A 01/11/2014 20:00 FC.Merchtem 2000 Racing Jet Wavre A 02/11/2014 15:00 Crossing Schaerbeek A ROFC.Stockel A 02/11/2014 15:00 FC.Averbode-Okselaar KFC.Rhodienne-De Hoek A 02/11/2014 15:00 U.Lovenjoel KFC.Eppegem A 02/11/2014 15:00 KFC.Strombeek KSKL.Ternat 02/11/2014 15:00 KSK.Halle A HO.Bierbeek A 08/11/2014 19:30 HO.Bierbeek A KAC.Betekom A 08/11/2014 19:30 Racing Jet Wavre A KFC.Eppegem A 09/11/2014 15:00 Crossing Schaerbeek A FC.Merchtem 2000 09/11/2014 15:00 KFC.Strombeek FC.Averbode-Okselaar 09/11/2014 15:00 ROFC.Stockel A U.Lovenjoel 09/11/2014 15:00 VK.Liedekerke A BX.Brussels 09/11/2014 15:00 KSK.Halle A VV.Houtem 09/11/2014 15:00 KFC.Rhodienne-De Hoek A KSKL.Ternat 15/11/2014 19:30 VV.Houtem Crossing Schaerbeek A 15/11/2014 19:30 KAC.Betekom A KFC.Rhodienne-De Hoek A 15/11/2014 20:00 FC.Merchtem 2000 ROFC.Stockel A 16/11/2014 14:30 KSKL.Ternat VK.Liedekerke A 16/11/2014 14:30 KFC.Eppegem A KFC.Strombeek 16/11/2014 14:30 FC.Averbode-Okselaar KSK.Halle A 16/11/2014 14:30 U.Lovenjoel HO.Bierbeek A 16/11/2014 14:30 BX.Brussels Racing Jet Wavre A 22/11/2014 19:30 HO.Bierbeek A FC.Merchtem 2000 22/11/2014 19:30 Racing Jet Wavre A KSKL.Ternat 23/11/2014 14:30 KFC.Rhodienne-De Hoek A U.Lovenjoel 23/11/2014 14:30 Crossing Schaerbeek A FC.Averbode-Okselaar 23/11/2014 14:30 KFC.Eppegem A BX.Brussels 23/11/2014 14:30 KFC.Strombeek KSK.Halle A 23/11/2014 14:30 VK.Liedekerke A KAC.Betekom A 23/11/2014 15:00 ROFC.Stockel A VV.Houtem 29/11/2014 19:30 VV.Houtem HO.Bierbeek A 29/11/2014 19:30 KAC.Betekom A Racing Jet Wavre A 29/11/2014 20:00 FC.Merchtem 2000 KFC.Rhodienne-De Hoek A 30/11/2014 14:30 FC.Averbode-Okselaar ROFC.Stockel A 30/11/2014 14:30 KSK.Halle A Crossing Schaerbeek A 30/11/2014 14:30 KFC.Strombeek BX.Brussels 30/11/2014 14:30 KSKL.Ternat KFC.Eppegem A 30/11/2014 14:30 U.Lovenjoel VK.Liedekerke A 06/12/2014 19:30 HO.Bierbeek A FC.Averbode-Okselaar 06/12/2014 19:30 Racing Jet Wavre A U.Lovenjoel 07/12/2014 14:30 BX.Brussels KSKL.Ternat 07/12/2014 14:30 KFC.Eppegem A KAC.Betekom A 07/12/2014 14:30 VK.Liedekerke A FC.Merchtem 2000 07/12/2014 14:30 Crossing Schaerbeek A KFC.Strombeek 07/12/2014 14:30 KFC.Rhodienne-De Hoek A VV.Houtem 07/12/2014 15:00 ROFC.Stockel A KSK.Halle A 13/12/2014 19:30 HO.Bierbeek A KSK.Halle A 13/12/2014 19:30 Racing Jet Wavre A FC.Merchtem 2000 14/12/2014 14:30 VK.Liedekerke A VV.Houtem 14/12/2014 14:30 KFC.Rhodienne-De Hoek A FC.Averbode-Okselaar 14/12/2014 14:30 BX.Brussels KAC.Betekom A 14/12/2014 14:30 KFC.Eppegem A U.Lovenjoel 14/12/2014 14:30 KSKL.Ternat KFC.Strombeek 14/12/2014 15:00 ROFC.Stockel A Crossing Schaerbeek A
HEENRONDE

HOOFDSPONSORS

 

ACTIVITEITEN

Abonnementen 2014 - 2015 lees verder ********** Mossel en steakfestijn op 04 - 05 en 06 Oktober 2014  lees verder ********** Kaas en Wijnavond op  vrijdagavond 30 Januari 2015 ********** Haantjesfestijn op 7 en 8 Maart 2015

    Rangschikking 1é provinciale

  1  KAC. Betekom A  05    11   2  Crossing Schaerbeek A  05    10   ROFC. Stockel A  04      9   4  BX  Brussels  05      8   5  KSK Halle      05      8   6  K. St. Bierbeek A  05      7   7  KFC. Strombeek    05      7   8  KFC. Eppegem A  05      6   9  FC. Averbode - Okselaar  05      6 10  U. Lovenjoel      05      6 11  KSKL Ternat  05      6 12  FC. Merchtem 2000  05  5 13  Racing Jet Wavre A    05  5 14  VK. Liedekerke A  04  4 15  KFC. Rhodienne - De Hoek  05  3  16  VV. Houtem  05  2     RANGSCHIKKING VOLLEDIG

   Seizoen 2014 - 2015    speeldag 7

           04 - 10 - 2014   19:30 uur VV. houtem U. Lovenjoel HO. Bierbeek A Racing jet wavre A             05 - 10 - 2014   15 uur FC. Averbode O KAC Betekom A KC. Strombeek FC. Merchtem 2000 KSK. Halle A KSKL Ternat ROFC. Stockel A KFC. Eppegem A Cr Schaerbeek Bx Brussels KFC Rhodienne A VK. Liedekerke A UITSLAGEN

CO - SPONSORS

                                                               
    wedstrijd  Zat.res. E speeldag 5      03 - 10 - 2014     20 uur Endr. Hekelgem BOKA United 04 - 10 - 2014 15 uur SP. Eizeringen FC Wambeek Denz. Pamel KSKL Ternat SK Vlezenbeek L. Teralfene

    Rangschikking Zat.reserven E

  1  KFC. Wambeek A  04 10   2  SP. Eizeringen    03   9   Dend. Pamel  03       7   4  KSKL Ternat  04       6   5  Endr. Hekelgem    04       4   6  BOKA United A  04       4   7  SK. Vlezenbeek A    04       3   8  L. Teralfene  04       0
Zet uw bedrijf in de kijker en schenk ons een wedstrijdbal!!               lees verder