COPYRIGHT 2010 - 2016  STUDIO KSKLT                                                   
Deze kalender kan in de loop van het seizoen wijzigen
KSKL TERNAT 1 Provinciale Brabant 2015 - 2016
HEENRONDE

HOOFDSPONSORS

 

ACTIVITEITEN

 

********** Barbecue op 30 April Campus Lombeek lees verder ********** Marcel Raspé Cup 2016 zaterdag 21 Mei:U6, U7, U8, U9 en zondag 22 Mei: U10, U11 Volzet zie verder Deelnemende ploegen

    Rangschikking 1é provinciale

2015 - 2016

  1  KFC. Eppegem A  29    70   2  KFC. Diest  29    67   VK. Liedekerke A  29    52   4  RCS. Brainois A  29    52   5  Racing Jet Wavre A  29    51   6  HO. Bierbeek A  29    51   7  ERC. Hoeilaart A    29    45   8  FC. Borght  29    37   9  FC. Merchtem 2000 A  29    35 10  ROFC. Stockel A    29    35 11  Crossing Schaerbeek A  29    34 12  VV. Houtem  29    32 13  KFC. Strombeek  29    29 14  Ren. Cl. Schaerbeek  29    28 15  U. Lovenjoel  29    18 16  KSKL Ternat  29    10 RANGSCHIKKING VOLLEDIG

  Seizoen 2015 - 2016 speeldag 30

    01 - 05 -  2016   15 uur FC. Borght     ROFC. Stockel A KSKL Ternat     KFC. Diest FC. Eppegem A     Ren. Cl Schaerbeek VK. Liedekerke A     VV. Houtem RCS. Brainois A     HO. Bierbeek A U. Lovenjoel     Racing Jet Wavre ERC. Hoeilaart A     KFC. Strombeek CR. Schaerbeek  A     FC. Merchtem 2000 UITSLAGEN

CO - SPONSORS

                                                               
 Wedstrijden Zat.res. c speeldag 24 Door te veel ploegen met AMC worden de wedstrijden niet meer aangeduid UITSLAGEN

    Rangschikking Zat.reserven C 

2015 - 2016

  1  K. Leeuw B  16 42   2  T. Relegem A    13 29   KFC. Strombeek A  14 28   4  SK. Oetingen VC B  13     27   5  Emi. Esenne A  15     19   6  KSKL Ternat A  13     19   7  KVC. Asse - Terheide A  13     11   8  KVC. I. Itterbeek A  11     09   9  BOKA United A  13     07 10  Eendr. Hekelgem A  15     06 11  SK. Vlezenbeek B  00     00 12  VK. Liedekerke A  00     00 RANGSCHIKKING VOLLEDIG
Zet uw bedrijf in de kijker en schenk ons een wedstrijdbal!!               lees verder
29/08/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek Racing Jet Wavre A 3 0 30/08/2015 15:00 ERC.Hoeilaart A VV.Houtem 3 2 30/08/2015 15:00 RCS.Brainois A FC.Merchtem 2000 A 2 1 30/08/2015 15:00 KFC.Eppegem A Crossing Schaerbeek 3 1 30/08/2015 15:00 KSKL.Ternat ROFC.Stockel A 1 2 30/08/2015 15:00 FC.Borght HO.Bierbeek A 3 0 30/08/2015 15:00 U.Lovenjoel KFC.Strombeek 0 0 30/08/2015 15:00 VK.Liedekerke A KFC.Diest 2 7 05/09/2015 19:30 HO.Bierbeek A KSKL.Ternat 2 1 05/09/2015 19:30 KFC.Diest ERC.Hoeilaart A 3 1 05/09/2015 19:30 VV.Houtem U.Lovenjoel 1 1 05/09/2015 19:30 Racing Jet Wavre A KFC.Eppegem A 1 2 05/09/2015 20:00 FC.Merchtem 2000 A FC.Borght 1 0 06/09/2015 15:00 ROFC.Stockel A VK.Liedekerke A 1 1 06/09/2015 15:00 KFC.Strombeek Ren.Cl.Schaerbeek 0 0 06/09/2015 15:00 Crossing Schaerbeek RCS.Brainois A 0 1 12/09/2015 19:30 Racing Jet Wavre A KFC.Strombeek 3 0 12/09/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek VV.Houtem 3 1 13/09/2015 15:00 VK.Liedekerke A HO.Bierbeek A 3 3 13/09/2015 15:00 KSKL.Ternat FC.Merchtem 2000 A 0 1 13/09/2015 15:00 U.Lovenjoel KFC.Diest 0 4 13/09/2015 15:00 FC.Borght Crossing Schaerbeek 0 5 13/09/2015 15:00 KFC.Eppegem A RCS.Brainois A 3 2 13/09/2015 15:00 ERC.Hoeilaart A ROFC.Stockel A 0 0 19/09/2015 19:30 VV.Houtem Racing Jet Wavre A 1 6 19/09/2015 19:30 HO.Bierbeek A ERC.Hoeilaart A 1 1 19/09/2015 19:30 KFC.Diest Ren.Cl.Schaerbeek 3 2 20/09/2015 16:00 FC.Merchtem 2000 A VK.Liedekerke A 1 4 06/03/2016 15:00 ROFC.Stockel A U.Lovenjoel 20/09/2015 15:00 KFC.Strombeek KFC.Eppegem A 1 3 20/09/2015 15:00 RCS.Brainois A FC.Borght 2 0 19/09/2015 19:30 Crossing Schaerbeek KSKL.Ternat  5 1 26/09/2015 19:30 Racing Jet Wavre A KFC.Diest 0 3 26/09/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek ROFC.Stockel A 2 1 27/09/2015 15:00 VK.Liedekerke A Crossing Schaerbeek 5 0 27/09/2015 15:00 KSKL.Ternat RCS.Brainois A 0 0 27/09/2015 15:00 U.Lovenjoel HO.Bierbeek A 0 1 27/09/2015 15:00 KFC.Strombeek VV.Houtem 1 1 27/09/2015 15:00 KFC.Eppegem A FC.Borght 4 1 27/09/2015 15:00 ERC.Hoeilaart A FC.Merchtem 2000 A 4 3 03/10/2015 19:30 VV.Houtem KFC.Eppegem A 0 5 03/10/2015 19:30 KFC.Diest KFC.Strombeek 2 0 03/10/2015 19:30 HO.Bierbeek A Ren.Cl.Schaerbeek 4 1 03/10/2015 20:00 FC.Merchtem 2000 A U.Lovenjoel 2 2 04/10/2015 15:00 Crossing Schaerbeek ERC.Hoeilaart A 1 2 04/10/2015 15:00 ROFC.Stockel A Racing Jet Wavre A 1 2 04/10/2015 15:00 RCS.Brainois A VK.Liedekerke A 1 2 04/10/2015 15:00 FC.Borght KSKL.Ternat  4 1 10/10/2015 19:30 VV.Houtem KFC.Diest 3 1 10/10/2015 19:30 Racing Jet Wavre A HO.Bierbeek A 2 1 10/10/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek FC.Merchtem 2000 A 1 4 11/10/2015 15:00 VK.Liedekerke A FC.Borght 1 2 11/10/2015 15:00 KFC.Strombeek ROFC.Stockel A 1 1 11/10/2015 15:00 KFC.Eppegem A KSKL.Ternat 6 0 11/10/2015 15:00 U.Lovenjoel Crossing Schaerbeek 1 1 11/10/2015 15:00 ERC.Hoeilaart A RCS.Brainois A 2 2 17/10/2015 19:30 KFC.Diest KFC.Eppegem A 4 1 17/10/2015 19:30 HO.Bierbeek A KFC.Strombeek 3 0 17/10/2015 20:00 FC.Merchtem 2000 A Racing Jet Wavre A 0 1 18/10/2015 15:00 ROFC.Stockel A VV.Houtem 2 0 18/10/2015 15:00 FC.Borght ERC.Hoeilaart A 3 1 18/10/2015 15:00 KSKL.Ternat VK.Liedekerke A 0 1 18/10/2015 15:00 RCS.Brainois A U.Lovenjoel 1 0 18/10/2015 15:00 Crossing Schaerbeek Ren.Cl.Schaerbeek 0 2 24/10/2015 19:30 VV.Houtem HO.Bierbeek A 2 0 24/10/2015 19:30 KFC.Diest ROFC.Stockel A 1 0 24/10/2015 19:30 Racing Jet Wavre A Crossing Schaerbeek 5 0 24/10/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek RCS.Brainois A 2 2 25/10/2015 15:00 U.Lovenjoel FC.Borght 1 1 25/10/2015 15:00 ERC.Hoeilaart A KSKL.Ternat 2 1 25/10/2015 15:00 KFC.Eppegem A VK.Liedekerke A 3 1 25/10/2015 15:00 KFC.Strombeek FC.Merchtem 2000 A 1 1 07/11/2015 19:30 HO.Bierbeek A KFC.Diest 2 1 07/11/2015 20:00 FC.Merchtem 2000 A VV.Houtem 2 3 08/11/2015 14:30 VK.Liedekerke A ERC.Hoeilaart A 6 3 08/11/2015 14:30 RCS.Brainois A Racing Jet Wavre A 3 3 08/11/2015 14:30 Crossing Schaerbeek KFC.Strombeek 2 2 08/11/2015 14:30 FC.Borght Ren.Cl.Schaerbeek 1 1 08/11/2015 14:30 KSKL.Ternat U.Lovenjoel 2 1 08/11/2015 15:00 ROFC.Stockel A KFC.Eppegem A 1 3 14/11/2015 19:30 Racing Jet Wavre A FC.Borght 5 0 14/11/2015 19:30 VV.Houtem Crossing Schaerbeek 3 0 14/11/2015 19:30 KFC.Diest FC.Merchtem 2000 A 1 1 14/11/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek KSKL.Ternat 4 2 15/11/2015 14:30 KFC.Eppegem A ERC.Hoeilaart A 3 0 15/11/2015 14:30 U.Lovenjoel VK.Liedekerke A 2 2 15/11/2015 15:00 KFC.Strombeek RCS.Brainois A 1 5 15/11/2015 15:00 ROFC.Stockel A HO.Bierbeek A 2 4 21/11/2015 19:30 HO.Bierbeek A KFC.Eppegem A 0 0 21/11/2015 20:00 FC.Merchtem 2000 A ROFC.Stockel A 0 0 22/11/2015 14:30 FC.Borght KFC.Strombeek 1 2 22/11/2015 14:30 VK.Liedekerke A Ren.Cl.Schaerbeek 6 2 22/11/2015 14:30 RCS.Brainois A VV.Houtem 3 2 22/11/2015 14:30 KSKL.Ternat Racing Jet Wavre A 0 3 06/03/2016 15:00 Crossing Schaerbeek KFC.Diest 22/11/2015 14:30 ERC.Hoeilaart A U.Lovenjoel 3 1 28/11/2015 19:30 Racing Jet Wavre A VK.Liedekerke A 2 3 28/11/2015 19:30 HO.Bierbeek A FC.Merchtem 2000 A 2 0 28/11/2015 19:30 VV.Houtem FC.Borght 1 2 28/11/2015 19:30 KFC.Diest RCS.Brainois A 5 0 28/11/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek ERC.Hoeilaart A 1 2 29/11/2015 14:30 KFC.Eppegem A U.Lovenjoel 2 0 29/11/2015 15:00 ROFC.Stockel A Crossing Schaerbeek pp 29/11/2015 15:00 KFC.Strombeek KSKL.Ternat 2 0 06/12/2015 14:30 ERC.Hoeilaart A Racing Jet Wavre A 4 0 06/12/2015 14:30 RCS.Brainois A ROFC.Stockel A 1 0 06/12/2015 14:30 FC.Borght KFC.Diest 0 2 06/12/2015 14:30 KFC.Eppegem A FC.Merchtem 2000 A 3 2 06/12/2015 14:30 Crossing Schaerbeek HO.Bierbeek A 0 1 06/12/2015 14:30 KSKL.Ternat VV.Houtem 4 1 06/12/2015 14:30 U.Lovenjoel Ren.Cl.Schaerbeek 2 1 06/12/2015 14:30 VK.Liedekerke A KFC.Strombeek 2 1 12/12/2015 19:30 Racing Jet Wavre A U.Lovenjoel 4 0 12/12/2015 19:30 KFC.Diest KSKL.Ternat 7 0 12/12/2015 19:30 VV.Houtem VK.Liedekerke A 3 2 12/12/2015 19:30 HO.Bierbeek A RCS.Brainois A 2 1 12/12/2015 20:00 FC.Merchtem 2000 A Crossing Schaerbeek 0 1 12/12/2015 20:00 Ren.Cl.Schaerbeek KFC.Eppegem A 3 2 13/12/2015 15:00 KFC.Strombeek ERC.Hoeilaart A 1 3 13/12/2015 15:00 ROFC.Stockel A FC.Borght 4 0